+8618566206176info@df-led.top

Produkta kategorija

Pievienot: 5. Building A, Nr. 2, Chuangye ceļš 5, Jiangbian Industrial Park, Songgang Town, Baoan rajona, Shenzhen, Guangdong, Ķīna grīdas

Tel: + 86-755-33133869
Faksa numurs: + 86-755-29945819-803

E-pasts: info@df-led.top

Mājas > Jaunumi > Saturs

LED apgaismojums izstrādājumiem iekļūt Japānas tirgū

Pirmkārt, Japānas LED apgaismojums sertifikācijas standarti


Saskaņā ar Te informācijas izpēte, Japāna ir ir nav oficiālu LED apgaismojums produktu drošības standarti un sertifikācija. Japāna elektrisko lampu ražotāju asociācija sagatavojusi Japāna vispārpieņemta (JIS) LED lukturiem drošības specifikācijas sākotnējos datus, bet tas tiks piešķirta tikai līdz nākamajam gadam. Šobrīd zemo cenu LED gaismas aizņemts visā tirgū, LED apgaismojums standartu ieviešana ir nenovēršama, aizjūras uzņēmumiem tagad vēlas iekļūt Japānas tirgū var attiekties uz šādiem diviem sertifikācijas standartiem.


1. JIS sertifikācija (Japānas rūpniecības standartiem)


JIS sertifikācija nav valsts rūpniecības standarta likumus un atzītas, brīvprātīgiem standartiem. JIS sertifikācijas standartu mērīšanas metožu nepieciešamību pārbaudīt produktu paraugu skaits, izmēri, funkciju un drošības aspekti. Kad produkta kvalitāti atbilstoši standartiem, JIS par kvalitātes nodrošināšanu, var raiti ielikt Japānas tirgū. Aizjūras tirgu pavisam 12 valstīs un reģionos tagad izmanto JIS sertifikācijas standarta: Koreja, Ziemeļkoreja, Ķīnas Taivānas, Ķīna, Indonēzija, Filipīnas, Mjanma, Taizeme, un Vjetnama, un Malaizijā, un Indija un Meksika.


2, PSE sertifikācija


Gribēja iekļūt Japānas tirgū elektroenerģijas uzņēmumiem, PSE drošība ir obligātā sertifikācija. PSE ir 2 veidu sertifikācijas zīmes: PSE dimantu sertifikācijas zīmei (obligāts) tika izmantota norādīto produktu, PSE loku zīmes (brīvprātīgi) izmanto-norādītas produktu sertifikāciju. Un šis apliecinājums tikai Japānas uzņemas atbildību par ražotāju vai importētāju, nevis ārzemju ražotāju labā, Japāna ļoti stingra sertifikācijas un ir augsta reputācija.