+8618566206176info@df-led.top

Produkta kategorija

Pievienot: 5. Building A, Nr. 2, Chuangye ceļš 5, Jiangbian Industrial Park, Songgang Town, Baoan rajona, Shenzhen, Guangdong, Ķīna grīdas

Tel: + 86-755-33133869
Faksa numurs: + 86-755-29945819-803

E-pasts: info@df-led.top

Mājas > Jaunumi > Saturs

Siltumvadītspēja lieljaudas rezultātā pirmās neilona

Lampu dzesēšanas sistēmās izmanto alumīnija kā materiāls. Sakarā ar zemu siltuma vadītspēju, plastmasu do dzesēšanas nevar atbilst prasībām, nevar izmantot LED siltuma jomā. Nesen kompānija DSM uzsāk jauna veida vadošs plastmasas, paturot ņemot vērā vispārējas priekšrocības plastmasas materiāliem, palielināt siltuma vadītspējas koeficients siltuma vadītspējas koeficients plastmasas 10-50.

Saskaņā ar kopīgiem centieniem DSM un Philips, Philips MASTERLEDMR16 jauna gaisma kļuva par pasaulē pirmo pieteikumu lieljaudas LED, tās alumīnija apvalks nomainīja siltumvadītspēja plastmasas StanylTC. Stanyl uzlabot dizainu elastību un izturību produktiem, kā arī samazinot svaru produktu un daudzas citas priekšrocības. Nākotnes risinājumus ilgtspējības kopumā tiks piemērotas Philips jaunās LED lampas sērijas.

Philips MASTERLEDMR16 ir 4 vatu LED lukturi var aizstāt valdošo zemsprieguma halogēnām spuldzēm. Tās gaismas izejas ar 20 Watt halogen MR16 lampas, tāpēc vissvarīgākais priekšrocība ir tā, ka tā var ietaupīt enerģiju līdz 80 un 40 reizes garāks nekā halogēna lampu kalpošanas laiku.

Metālisko materiālu termiskās sistēmas tehnoloģija ir samērā nobriedis, bet joprojām ir dažas nepilnības, metāla un plastmasas siltumvadītspēja materiāla ir daudz priekšrocību, piemēram, mazs svars, vairāk vides aizsardzība un drošība, uzlabots dizains brīvība, viegla apstrāde, augstāku efektivitāti, startējot sistēmu un tā tālāk.